Nie bój się skorzystać z pomocy

Wypadek może zdarzyć się każdemu, niezależnie od wieku, płci, stanu posiadania, wykonywanego zawodu czy narodowości. Oznacza to, że każdy może paść ofiarą zaniżenia odszkodowania lub błędnej decyzji likwidatora z ubezpieczalni czy nawet sądu niższej instancji. Oferta Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych (https://krop.org.pl/) jest adresowana do wszystkich. Pomagamy zarówno osobom, które zamierzają zawalczyć o większą sumę, jak i tym, które z różnych powodów nie zdecydowały się wcześniej na wystąpienie o rekompensatę.

Ludzie najczęściej rezygnują z walki o odszkodowanie dlatego, że nie zdają sobie sprawy z tego, że słusznie się im ono należy. Jeśli Ty, lub ktokolwiek z Twoich bliskich doznał straty lub uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku w pracy, rolnictwie, miejscu publicznym, błędu lekarskiego lub kraksy na drodze – skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją historię. Pomożemy Ci ustalić, czy sprawa kwalifikuje się do ponownego rozpatrzenia oraz ile pieniędzy możesz w związku z nią otrzymać.

Naszym największym atutem są ludzie. Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów, wykształconych, kompetentnych i doświadczonych prawników, którzy doskonale orientują się w meandrach polskiego prawodawstwa i są prawdziwymi mistrzami ustalania skutecznych strategii na procesy przed sądem. Zatrudniamy również specjalistów od procesów odszkodowawczych, dzięki którym kolejne odwołanie do zakładu ubezpieczeń może zakończyć się zmianą decyzji odmownej. W wielu przypadkach sam fakt zajęcia się sprawą przez Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych jest wystarczającym powodem do dopłaty.

Wśród zalet Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych warto wspomnieć również o indywidualnym podejściu do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sprawa jest inna, a to oznacza, że aby skutecznie reprezentować klienta należy podejść do niej jednostkowo. Angażujemy się w każdą sprawę i jesteśmy gotowi oddać do Twojej dyspozycji całą naszą wiedzę i wszystkie nasze umiejętności. Dzięki temu kończąc współpracę zadowoleni jesteśmy zarówno my jak i nasi klienci – to coś, na czym zależy nam najbardziej.

Szczegóły, na temat prowadzonych przez nas postępowań, możesz poznać między innymi na stronie https://krop.org.pl/. Znajdziesz tam nie tylko omówienie poszczególnych kategorii spraw, jakie znajdują się wśród naszych zainteresowań, ale również opisy najczęstszych błędów lekarskich, za które możesz ubiegać się o rekompensatę. Zapraszamy serdecznie do szczegółowego zapoznania się z naszą oferta oraz kontaktu mailowego lub telefonicznego.

About Krzysiek Zabłocki 201 Articles
Jestem prywatnym przedsiębiorcą, właścicielem agencji reklamowej skupiającej się na produkcji oraz dystrybucji gadżetów reklamowych - od koszulek, poprzez kubki aż po profesjonalne wizytówki firmowe. W wolnych chwilach gram na gpw, prowadzę Blog Biznesowy Katalogfirmpolskich.pl oraz próbuję swoich sił na Forexie. Uwielbiam dobrą muzykę rockową! :)