Ekskluzywna bielizna na jesień 2022 od Ewa Bien – sprawdź, co będzie w modzie!

bielizna damska

Jesień już coraz bliżej, a z nią pojawiają się nowe trendy wytyczone już przez największe domy mody. Ewa Bien po raz kolejny nie zawodzi – nie idzie tylko utartymi ścieżkami wprost z wielkich pokazów mody, ale dodaje coś od siebie. Zobacz, jakie propozycje w ramach ekskluzywnej bielizny na jesień ma dla Ciebie.

Paryż zdecydował – Polska powtórzyła?

Na tegorocznych targach oraz pokazach mody w Paryżu czekało nas wiele niespodzianek, ale również powtórzeń z już powstałych trendów na rynku bielizny. Niespodziewanie „na salony” wszedł szary kolor, który wykorzystany został w bieliźnie. Oprócz niego zauważyć mogłyśmy beż czy klasyczną już czerń. To, co jednak najbardziej nas interesuje, to utrwalenie pozycji koronek oraz prześwitujących elementów. Ewa Bien doskonale wykorzystała ten fakt, tworząc nową kolekcję ekskluzywnej bielizny na jesień i zimę 2022/2023. Znajdziemy tutaj dużo pozycji dość zmysłowej i odważnej formy – prześwitujących elementów w połączeniu z koronkami. Nie brakuje również stonowanych barw kojarzonych z elegancją i stylem glamour. Lubicie beż, czerń lub granat? W takim razie nie zawiedziecie się kolekcją ekskluzywnej bielizny na jesień.

To, co każda nowoczesna kobieta powinna mieć – czyli figi!

Nie ma, co ukrywać – czeka nas niechlubny koniec stringów na rzecz znacznie bardziej wygodnych i zmysłowych fig. Figi damskie, to obecnie najbardziej popularny rodzaj bielizny dla kobiet. Łączą w sobie to, czego nie mają pozostałe elementy tej garderoby, jak wygodę, seksowność i po prostu świetny wygląd. Figi od Ewa Bien to po raz kolejny propozycja dla kobiet, które nie boją się pokazywać swoich kształtów i kusić swoim pięknem, nadając sobie jednocześnie walorów zmysłowych. Na paryskich targach zobaczyłyśmy jednak coś zupełnie nowego – przywykłyśmy do fig z elementami prześwitującymi czy z koronkami, zaprezentowane jednak zostały również te o wysokim stanie. Jest to zdecydowanie ostatni krzyk mody, za którym podążać będą projektanci jeszcze przez długi, długi czas. Ten trend tyczy się zresztą nie tylko fig i damskiej bielizny – wysoki stan króluje również w spodniach i nie ma zamiaru abdykować na rzecz żadnego innego stylu. Nic dziwnego, w końcu kobieca pupa jest idealnie podkreślona w takiej formie. Ewa Bien również i tutaj zaprezentowała nam jak szybko i skutecznie wykorzystuje ogólnoświatowe trendy. Obecnie w kolekcji ekskluzywnej bielizny na jesień 2022 znajdziemy wiele propozycji fig z wysokim stanem z koronkami i elementami prześwitującymi. Mamy jednak pewność – Ewa Bien nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w tej kwestii. Wkrótce prawdopodobnie zostanie nam zaprezentowane jeszcze więcej intrygujących pozycji.

 

bielizna jesień 2022

Chcesz być modna i zmysłowa? Ubieraj się w zgodzie z trendami!

Zmiany w kobiecej modzie i ekskluzywnej bieliźnie nadchodzą. Projektanci są coraz odważniejsi, jednocześnie świat mody zrozumiał w końcu, że sztuką nie jest odsłonienie jak najwięcej ciała, ale dobre zaprezentowanie go i podkreślenie walorów. Drogie Panie, w jesieni 2022 roku czeka nas prawdziwa uczta, jeśli chodzi o ekskluzywną bieliznę. Przygotowałyście już swoje karty i portfele? Czas zainwestować w damskie figi, koronkowe biustonosze i stonowane barwy! I oczywiście – czekamy z wytchnieniem na wiosnę oraz lato, aby dać się zaskoczyć kolejnym świeżym pomysłom.

Ekskluzywną bieliznę na jesień zakup w Ewa Bien, czeka na Ciebie wiele zmysłowych propozycji: https://ewabien.com/

About Krzysiek Zabłocki 201 Articles
Jestem prywatnym przedsiębiorcą, właścicielem agencji reklamowej skupiającej się na produkcji oraz dystrybucji gadżetów reklamowych - od koszulek, poprzez kubki aż po profesjonalne wizytówki firmowe. W wolnych chwilach gram na gpw, prowadzę Blog Biznesowy Katalogfirmpolskich.pl oraz próbuję swoich sił na Forexie. Uwielbiam dobrą muzykę rockową! :)