Marka Montersi rozszerza swoją ofertę

Wielu instalatorów oraz osoby związane z branżą bezpieczeństwa, systemów alarmowych oraz monitoringu zapewne dobrze znają markę Montersi. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem i wyjątkowo profesjonalnym podejściem do biznesu oraz swoich klientów. W jej ofercie znaleźć można setki produktów znanych i cenionych na całym świecie marek oferujących najwyższej jakości produkty. Jedną z nich jest firma BCS, która zajmuje się dystrybucją doskonalej jakości urządzeń do monitoringu analogowego oraz sieciowego. Montersi jest ich oficjalnym dystrybutorem – https://www.montersi.pl/wsparcie/dystrybutor-bcs/

BCS

Lata doświadczenia skutkują wysoką jakością sprzętu.
Marka BCS została stworzona w 1998 roku i od samego początku zarząd stawiał na najwyższej jakości produkty, które będą niezawodne oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z klientów. W skład oferty firmy BCS wchodzi m.in. 30 modeli kamer obrotowych, 50 modeli kamer kopułowych oraz 40 modeli kamer tubowych. Dodatkowo osoby zainteresowane ofertą firmy znajdą wiele modeli rejestratorów IP. Są to produkty wysokiej jakości spełniające dyrektywy Unii Europejskiej i oznaczone certyfikatem CE.

kamera BCS

Wiele urządzeń oferowanych przez markę BSC objętych jest certyfikatami jakości, które gwarantują niezawodność i bezawaryjność produktów sygnowanych logo firmy.

Od pewnego czasu marka wprowadza na rynek zaawansowane systemy monitoringu wykorzystujące technologię HDCVI. Dzięki wykorzystaniu kabla koncentrycznego kamery znajdujące się w systemie mogą przesyłać obraz w rozdzielczości 720p oraz 1080p co jest niezwykle ważne w miejscach, w których potrzebujemy obrazu o doskonałej jakości. Nic więc dziwnego, że produkty BSC można znaleźć w wielu ważnych instytucjach oraz urzędach. Dzięki nim możliwy jest bardzo dokładny podgląd z widocznością nawet niewielkich detali.

Marka Montersi to także doradztwo

W ofercie marki Montersi znajdziemy ogromny wybór produktów BCS – https://www.montersi.pl/producenci/bcs oraz innych najlepszych światowych producentów i dystrybutorów sprzętu. Firma oferuje także 19 różnych szkoleń związanych z obsługą oraz montażem i tworzeniem systemów zabezpieczających, alarmowych i monitoringu. Dzięki współpracy z ponad 200 instalatorami sprzętu oraz setkom pozytywnych opinii firma jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży. Wsparcie dla instalatorów pod adresem – https://www.montersi.pl/wsparcie/

Zdjęcie 23
Osoby zainteresowane współpracą zapewne zainteresuje także możliwość uzyskania atrakcyjnych warunków oraz rabatów dla stałych klientów. Każdy z kupujących może bezpłatnie uzyskać pomoc oraz doradztwo w zakresie sprzętu, oraz rozwiązań technologicznych w branży alarmowej, monitoringu oraz bezpieczeństwa. Zatrudnieni w firmie Montersi fachowcy od lat pomagają zabezpieczać mienie oraz życie setek osób w całym kraju. Więcej informacji można znaleźć na stronie firmowej lub poprzez kontakt telefoniczny z biurem obsługi klienta.

Zdjęcie 19

About Krzysiek Zabłocki 201 Articles
Jestem prywatnym przedsiębiorcą, właścicielem agencji reklamowej skupiającej się na produkcji oraz dystrybucji gadżetów reklamowych - od koszulek, poprzez kubki aż po profesjonalne wizytówki firmowe. W wolnych chwilach gram na gpw, prowadzę Blog Biznesowy Katalogfirmpolskich.pl oraz próbuję swoich sił na Forexie. Uwielbiam dobrą muzykę rockową! :)