Międzynarodowe przewozy osób – zaufaj profesjonalistom

Jako firma rodzinna, mamy bardzo jasno zdefiniowane priorytety. Jesteśmy pewni, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu odnośnie transportu osobowego, jesteśmy w stanie podołać każdemu zleceniu. Zajmujemy się przewozem osób oraz wynajmowaniem busów już od roku 1991. wtedy to właśnie zaczęliśmy realizować nasze usługi, startując jako firma w Lublinie. Mamy aktywny Certyfikat Kompetencji Zawodowych, a także specjalną Licencję na Krajowy i Międzynarodowy przewóz osób. Działamy od samego początku, realizując jakościowe przewozy osób, z których zadowoleni są wszyscy nasi Klienci. Jeździmy z Lublina do Monachium i z powrotem. Co ciekawe, jesteśmy doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych, a także firm.

Co nas wyróżnia?przewoz-osob-polcarbus

Zdecydowanie atutem, który trzeba u nas podkreślić jest doskonała znajomość rynku. Wiemy świetnie że przede wszystkim dla klientów liczy się komfort. Wszystkie busy, którymi jeździmy to wygodne i bezpieczne pojazdy. A nasi kierowcy – jako osoby z doświadczeniem doskonale wiedzą, w jaki sposób zadbać o komfort pasażerów na pokładzie. Jeśli chodzi o realizowanie przewozów do Niemiec, jesteśmy prawdziwym specjalistami. W gruncie rzeczy, jeżeli ktokolwiek będzie chciał się przyjrzeć z bliska oferowanym przez na rozwiązaniom, już pierwsza wizyta na łamach strony internetowej będzie absolutnie doskonałym ruchem. Znajdziesz tam praktycznie wszystkie informacje, których potrzebujesz, abyśmy mogli przekonać Cię, że nasze Busy do Niemiec to po prostu idealny wybór.

Jakość przede wszystkim

Nasza flota busów to profesjonalne, nowoczesne i wysokiej jakości pojazdy marki Mercedes Benz. To modele, które cechuje najwyższy komfort jazdy. Dodatkowo, za bezpieczeństwo oraz pełną wygodę pasażerów, odpowiadają nasi kierowcy – ludzie wybitni w swojej pracy. Stawiamy na doświadczonych kierowców, których kompetencje wprost gwarantują bezpieczeństwo i najwyższą jakość co do świadczonych usług. Zapraszamy serdecznie do wizyty na naszej stronie oraz do skorzystania z usług – nie tylko na terenie Lublina. Potrzepujesz doświadczonych i konkretnych, profesjonalnych kierowców? W takim razie naprawdę wiele zyskasz na współpracy z nami, bo tutaj jakość to nasz główny cel. wszelkie szczegóły znajdziesz na łamach naszej strony http://www.polcarbus.com/, do której sprawdzenia już teraz naprawdę serdecznie namawiamy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się ich zadać – jesteśmy do Twojej dyspozycji i gwarantujemy najlepsze rezultaty. Sprawdź nas!

About Krzysiek Zabłocki 201 Articles
Jestem prywatnym przedsiębiorcą, właścicielem agencji reklamowej skupiającej się na produkcji oraz dystrybucji gadżetów reklamowych - od koszulek, poprzez kubki aż po profesjonalne wizytówki firmowe. W wolnych chwilach gram na gpw, prowadzę Blog Biznesowy Katalogfirmpolskich.pl oraz próbuję swoich sił na Forexie. Uwielbiam dobrą muzykę rockową! :)