Pożyczki pod weksel – pomoc dla osób zadłużonych

concash.pl
concash.pl

Pożyczka pod weksel to forma kredytu bez bik, krd i zaświadczenia o dochodach, więc może być szybką formą pomocy finansowej dla osób już zadłużonych. Co warto wiedzieć o pożyczkach pod weksel, zanim się na taką zdecydujemy?

Pożyczka pod weksel to pomoc finansowa udzielana osobie prywatnej przez druga osobę prywatną (pożyczkodawcę, inwestora). Jest wiele korzyści takiego rozwiązania, zwłaszcza dla osób, którym zależy na błyskawicznym otrzymaniu kredytu. Przede wszystkim formalności są maksymalnie uproszczone i przeważne pożyczkodawca nie wymaga zaświadczenia o zarobkach. Ze względu na to, iż proces weryfikacyjny jest bardzo uproszczony, wnioskodawcy mogą liczyć na otrzymanie pieniędzy od ręki.

Pożyczka pod weksel udzielana jest także zadłużonym osobom, bez bik i krd

Co istotne, ten pożyczka pod weksel może być udzielany także zadłużonym osobom, które mają negatywny wpisu w rejestrach BIK i KRD. Ten typ pożyczki zwolniony jest od konieczności sprawdzenia historii kredytowej wnioskodawcy, a bardzo silną formą zabezpieczenia jest właśnie tytułowy weksel. Weksle to alternatywa dla umów cywilno-prawnych, która jest chętnie wykorzystywana  w przypadku udzielania pozabankowych pożyczek prywatnych.

Weksel stanowi zabezpieczenie dla obu stron transakcji. Widniejący na nim podpis pożyczkobiorcy zobowiązuje go do spełnienia ustalonych warunków (spłaty określonej sumy pieniędzy w określonym terminie). Pożyczki pod weksel udzielane są na dowolny cel, bez bik i krd, do tego obie strony umowy mogą same ustalić termin spłaty, dzięki czemu jest to elastyczne forma udzielania pożyczki. Może być to bardzo dobra forma ratunku dla osób znajdujących się w wyjątkowo trudnej sytuacji finansowej, często zadłużonych, które pilnie potrzebują szybkiej pożyczki pod weksel bez sprawdzania historii kredytowej.

Pamiętaj, że poprawnie wypełniony weksel powinien zawierać nazwę „weksel” zamieszczoną na początku dokumentu, datę i miejsce wystawienia weksla, dane pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy oraz podpis osoby, która otrzymuje pieniądze.

Zanim weźmiesz pożyczkę przeprowadź symulację online

Jedną z polskim firm oferujących pożyczki dla zadłużonych pod weksel jest Concash https://concash.pl/. Firma Concash oferuje pozabankowe kredyty w wysokości od 500 do nawet 120.000 zł oraz długi okres spłaty – od 1 miesiąca do nawet 10 lat. Co ważne, firma umożliwia udzielenie pożyczki także bez BIK. Wniosek składa się online bez zbędnych formalności, a spłatę zadłużenia można opóźnić w czasie.

Na stronie Concash osoba zainteresowana złożeniem wniosku może przeprowadzić symulację i sprawdzić, czy kwalifikuje się jako pożyczkobiorca. Po wypełnieniu formalności, decyzja odnośnie przyznania pożyczki przychodzi bardzo szybko.

 

About Krzysiek Zabłocki 201 Articles
Jestem prywatnym przedsiębiorcą, właścicielem agencji reklamowej skupiającej się na produkcji oraz dystrybucji gadżetów reklamowych - od koszulek, poprzez kubki aż po profesjonalne wizytówki firmowe. W wolnych chwilach gram na gpw, prowadzę Blog Biznesowy Katalogfirmpolskich.pl oraz próbuję swoich sił na Forexie. Uwielbiam dobrą muzykę rockową! :)