Private Banking i kredyty powyżej 1 mln złotych

Nie każdy może pozwolić sobie na kredyt. Brak możliwości finansowych i historii kredytowej bardzo często przekreśla marzenia i zamyka drogę do nich osobom z niskim kapitałem. A co dopiero mówić o kredycie powyżej miliona złotych. Na niego mogą pozwolić sobie tylko nieliczni. Jak starać się o takie wsparcie finansowe?

Private Banking jest ofertą dla najzamożniejszych klientów banków i opiera się na zindywidualizowanej obsłudze. Oznacza to również, że mogą oni uzyskać wysokie kwoty kredytów na specjalnych warunkach – dopasowane do ich potrzeb i możliwości finansowych. Kredyt spełnia wszelkie, nawet najbardziej niestandardowe wymagania.

Czym jest Private Banking?

Idea Private Banking wzięła się z chęci dostosowania usług bankowych do najbogatszych klientów. Nie jest określone konkretnie, jakie aktywa powinna posiadać taka osoba. Wszystko zależy od banku. Kwota waha się od 400 000 zł do 2 000 000 zł.

Private Banking to nieograniczone możliwości: dedykowany doradca, priorytetowa obsługa, ale również rezerwacja biletów na samolot, miejsc w hotelach, czy w restauracjach. Oprócz tego platynowe karty płatnicze, niepowtarzalne produkty bankowe, wysokooprocentowane rachunki bankowe, korzystne fundusze inwestycyjne, atrakcyjne warunki prowadzenia konta. Część banków proponuje swoim klientom również doradztwo podatkowo-prawne i inwestycyjne. Czy dzięki byciu klientem Private Banking można liczyć również na znacznie lepsze, bardziej przystępne warunki przy kredycie gotówkowym powyżej 1 miliona złotych? Oczywiście!

Jak uzyskać kredyt Private Banking?

Klienci Private Banking mogą liczyć na specjalne oferty w zakresie kredytów na domy i apartamenty o podwyższonym standardzie powyżej 1 miliona złotych. Oferty są znacznie elastyczniejsze i dopasowane do indywidualnych potrzeb, a sam proces pozyskiwania go zajmuje dużo mniej czasu i jest bardzo uproszczony. Jeśli zastanawiasz się, gdzie wziąć taki kredyt, by warunki były jak najkorzystniejsze i szukasz wsparcia w rozmowach z bankami, skorzystaj z pomocy specjalistów. Małycha Business Finance swoją ofertę kieruje właśnie do Ciebie: http://malychabusinessfinance.com/private-banking/.

Kredyt powyżej 1 miliona złotych – tylko dla wybranych

Jeśli chcesz powierzyć swoje pieniądze bankowi, dobrze się zastanów nad jego wyborem. Każdy z nich oferuje różne warunki, które mogą wpłynąć w inny sposób na Twoje finanse. Duże kwoty na Twoim koncie mogą zagwarantować Ci ogromne wsparcie ze strony banku. Zastanów się, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Możesz liczyć również na wsparcie ze strony specjalistów – sprawdź ofertę http://malychabusinessfinance.com/.

 

About Krzysiek Zabłocki 201 Articles
Jestem prywatnym przedsiębiorcą, właścicielem agencji reklamowej skupiającej się na produkcji oraz dystrybucji gadżetów reklamowych - od koszulek, poprzez kubki aż po profesjonalne wizytówki firmowe. W wolnych chwilach gram na gpw, prowadzę Blog Biznesowy Katalogfirmpolskich.pl oraz próbuję swoich sił na Forexie. Uwielbiam dobrą muzykę rockową! :)