Wygodna i bardzo prosta alternatywa dla pożyczek bankowych – nawet gdy masz zobowiązania

Jest wiele sytuacji, które możemy wskazać – o różnym podłożu, gdzie przysłowiowym kołem ratunkowym okazuje się dodatkowa gotówka. Dodatkowa, czyli taka która pozwoli albo dopiąć budżet miesięczny, albo wykonać jakieś konkretne ruchy, na które akurat nie możemy sobie pozwolić ze względu na to, że nasz budżet do dyspozycji jest mocno napięty. W tej sytuacji, zaczynamy accountant-1238598_640rozglądać się za możliwością wzięcia pożyczki. Co jednak w sytuacji, gdy mamy już jakieś zobowiązanie, na przykład w macierzystym banku, ale potrzebujemy po raz kolejny pożyczki?

Wyjście jest jedno – konsolidacja

Pożyczki konsolidacyjne to stosunkowo nowy i pomocny finansowy trend, który wielu osobom pozwala na utrzymanie finansowej płynności i bezproblemowego spłacania posiadanych zobowiązań. Warto też podkreślić w tym miejscu, że mamy do czynienia z bardzo wieloma opcjami które dotyczą samego procesu konsolidacji. Jednym z ciekawszych, bardziej godnych zaufania i uwagi rozwiązań w tej kategorii jest: https://concash.pl/pozyczki-konsolidacyjne/. Absolutnie jasne, konkretne zasady, które będą doskonale odpowiadać potrzebom ludzi z zaciągniętymi już zobowiązaniami. Co trzeba wiedzieć o konsolidacji, zanim podejmiemy taką decyzję?

news-20170712-122412Konsolidacja, czyli w praktyce…

Ludzie często cieszą się na hasło niższa rata zobowiązania. I rzeczywiście, rata ta jest niższa. Jednocześnie, kapitał do spłacenia w momencie zaciągnięcia pożyczki konsolidacyjnej zostaje powiększony właśnie o kwotę tej drugiej pożyczki. Zobowiązania zostają zsumowane, co przekłada się na możliwość ustalenia niższej kwoty miesięcznego zobowiązania ratalnego. ALE – uwaga – okres spłaty musi zostać wydłużony. Nie ma tutaj żadnej magii, czysta matematyka, skoro zaczynasz płacić mniejsze raty, sam proces uregulowania zobowiązania zajmie Ci znacznie więcej czasu. To znaczy, konkretniej mówiąc – nataw się na to, że zobowiązanie pożyczkowe zostanie z Tobą przez dłuższy czas.

Wybieraj mądrze

Najlepsze warianty pożyczek konsolidacyjnych można z łatwością znaleźć na stronie http://concash.pl. Szybko przekonasz się, że propozycje tam dostępne zostały dokładnie opisane, poza tym – masz do czynienia z niezwykle prostą procedurą wnioskowania, a także otrzymania późniejszej pożyczki. Bez zbędnych weryfikacji i nie wiadomo jak długiego oczekiwania, jak ma to miejsce, gdy miejscem zaciągania pożyczki jest działający tradycyjnie bank.

About Krzysiek Zabłocki 201 Articles
Jestem prywatnym przedsiębiorcą, właścicielem agencji reklamowej skupiającej się na produkcji oraz dystrybucji gadżetów reklamowych - od koszulek, poprzez kubki aż po profesjonalne wizytówki firmowe. W wolnych chwilach gram na gpw, prowadzę Blog Biznesowy Katalogfirmpolskich.pl oraz próbuję swoich sił na Forexie. Uwielbiam dobrą muzykę rockową! :)